if_photoif_put_inmenu
БЕТА ПРО
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 126-52-74 Показати

Гідроізоляція - яка буває? що купить? асортимент Ceresit

07 липня 2020

Гідроізоляція — це комплекс дій, спрямованих на захист будівель і споруд від руйнівного впливу вологи. Надійна гідроізоляція і захист будівлі легко створюється за допомогою професійних будівельних сумішей Ceresit.


Гідроізоляція дозволяє зберегти водонепроникність утеплювача і під-покрівельних конструкцій.

Гідроізоляційні суміші можуть бути використані в наземних і підземних спорудах, гідроізоляції гідротехнічних об'єктів та об'єктів промислового і цивільного будівництва.


Класифікація матеріалів для гідроізоляції Матеріали для гідроізоляції можна поділити на кілька груп: мінеральні матеріали для гідроізоляції, полімерцементні матеріали для гідроізоляції, полімерні матеріали для гідроізоляції, бітумні матеріали, бітумно-полімерні мастики, бітумно-полімерні емульсії.

  • Полімерні матеріали для гідроізоляції — це пластичні матеріали на основі різних смол, затверджувачів, пластифікаторів, наповнювачів та інших домішків. Вихідними матеріалами для гідроізоляційних композицій є акрилові, поліуретанові і епоксидні смоли.
  • Полімерцементні матеріали для гідроізоляції — це складні цементно-піщані суміші з додаванням полімерів. Іноді в них додають мікроволокна, які забезпечують об'ємне армування гідроізоляційного шару і підвищують міцність матеріалу. Полімерні домішки збільшують рухливість суміші, підвищують водонепроникність, морозостійкість.
  • Мінеральні матеріали для гідроізоляції — це суміші заводського виготовлення, які містять цементне в'яжуче, гідрофобізатори, наповнювачі і модифікатори. Водонепроникність забезпечують гідрофобні речовини, розподілені в усьому обсязі матеріалу. Ці речовини знаходяться також на поверхні повітряних пор, тому всмоктування капілярної вологи стає неможливим. Основою для такої гідроізоляції може бути бетон, штукатурка, монолітна підлога, цегляна кладка.
  • Бітумні матеріали для гідроізоляції — це, перш за все, штучні нафтові бітуми, які є продуктом переробки нафти. Бітумні продукти можуть бути одно- і двокомпонентними, з натуральними або синтетичними наповнювачами, з волокнами для збільшення міцності при розтягуванні і т. д.
  • Бітумно-полімерні мастики для гідроізоляції — це пастоподібні композиції на основі бітумів, модифіковані полімерами та каучуками, з домішками та наповнювачами, які покращують водонепроникність, деформативність та міцність гідроізоляційного матеріалу.
  • Бітумно-полімерні емульсії (суспензії) — це водні емульсії бітумів з мінеральними емульгаторами (тонкодисперсними порошками з тонкістю помелу менше 5 мкм) і синтетичним латексом. Емульсії використовують для захисту та ізоляції мінеральних поверхонь, а також для приготування асфальтових мастик, зазвичай використовуваних в якості штукатурної гідроізоляції.


Гідроізоляція є одним з найважливіших чинників збереження і міцності будівель. Гідроізоляція дозволяє зберегти водонепроникність утеплювача і під-покрівельних конструкцій. Матеріали для гідроізоляції можуть бути використані в наземних і підземних спорудах, гідроізоляції гідротехнічних об'єктів та об'єктів промислового і цивільного будівництва.


Гідроізоляція є одним з найважливіших чинників збереження і довговічності будівель. Гідроізоляція дозволяє зберегти водонепроникність утеплювача і під-покрівельних конструкцій. Матеріали для гідроізоляції можуть бути використані в наземних і підземних спорудах, гідроізоляції гідротехнічних об'єктів та об'єктів промислового і цивільного будівництва.


Гидроизоляционая смесь Ceresit CR 65

Гидроизоляционая смесь Ceresit CR 66

Гидроизоляционая смесь Ceresit CR 90


Гидроизоляционая мастика Ceresit CL 51 14 кг

Гидроизоляционая мастика Ceresit CL 51 7 кг


Гидроизоляционая лента Ceresit CL 152 10 м

Гидроизоляционая лента Ceresit CL 152 50 м


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×