if_photoif_put_inmenu
БЕТА ПРО
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 126-52-74 Показати

Який клас ламінату краще вибрати: 32 і 33 класу? Види і особливості

09 травня 2020

Ламінат 32 класДля житлових приміщень актуально, перш за все, щоб покриття було екологічно безпечним, тобто не містило в своєму складі агресивних компонентів. До того ж, важливим є той факт, що 32 клас ламінату підходить для приміщень з підвищеною вологістю. Як результат, ви можете використовувати ламінат на кухні, не боячись, що волога або краплі води зашкодять поверхню ламінату. Більш того, він досить міцний і стійкий до механічних пошкоджень. Відповідно, ламінату не страшні падіння посуду, інструментів.Якщо говорити про вітальні, то для такої кімнати актуально, щоб крім високих експлуатаційних характеристик ламінат мав ще й декоративними властивостями. Якраз ламінат 32 класу у своєму розпорядженні широкий дизайнерським поруч, виходячи з якого кожен покупець зможе зробити вибір в сторону певної моделі.У свою чергу, у ванній кімнаті в цілому не доцільно клас ламінат, адже незалежно від його класу, згодом він втратить свої характеристики під впливом вологи.Слід зазначити, що застосування ламінату не обмежується тільки квартирою. Його можна укладати в школах, лікарнях, офісах. Спеціальна система забезпечує покриття відмінними звукоотталківающімі функціями.До переваг ламінату 32 класу можна віднести:високу стійкість до механічних пошкоджень;відмінну звукоізоляцію і водоотталківаніе;простоту догляду і тривалий період експлуатації;можливість монтажу на будь-яку поверхню.

Ламінат 33 класЛамінат 33 класу - покриття, розраховане на високі навантаження.Як результат, ламінат має досить тривалий термін експлуатації - більше 20 років. До того ж, в умовах комерційного використання (в офісах, лікарнях, магазинах, спортзалах і ін.) Покриття показує себе найкращим чином, що говорить про його зносостійких якостях.Так, можна виділити основні переваги такого ламінату:поверхню ламінату не ковзає;стійкий до подряпин, відколів і пошкоджень;не містить хімічних сполук;укріплені замки на покритті;відсутня накопичення статичної електрики;можлива заміна зіпсованої дошки.

Безумовно, за ціною ламінат 33 класу перевершує попередні види покриття. Проте, вартість повністю відповідає експлуатаційним характеристикам матеріалу. А також терміну його служби.На нашому сайті ви знайдете ламінат і 32 і 33 класів. Представлений широкий асортимент SWISS KRONO, KRONOSTAR і TITANIUM.Робіть замовлення або оформляйте зворотний дзвінок. Наш менеджер зв`яжеться з вами і проконсультує по всьому асортименту!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×