if_photoif_put_inmenu
БЕТА ПРО
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 126-52-74 Показати

Пінопласт: як обрати?

27 квітня 2020

При виборі пінопласту, як правило, звертають увагу на загальновідомі ознаки, такі, як розміри плити (довжина-ширина), товщину і щільність.

Розміри пінопласту

Розміри пінопластових листів досить уніфіковані, наприклад: 0,5 × 1м, 1 × 1 м, 2 × 1м і ін. При великих площах утеплених конструкцій, зрозуміло, вигідніше використовувати пінопласт великої площі, а при утепленні квартир, лоджій або балконів - зручно використовувати пінопласт з розмірами 0,5 × 1 або 0,6х × 1,2 м.

 Товщина пінопласту

Щодо товщини пінопласту утеплювача все було сказано в попередніх публікаціях. Вона визначається ДБН В.2.6-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель». Утеплювач меншої товщини використовувати недоцільно, тому що не буде ніякого ефекту від утеплення, і, як наслідок, - марно витрачені гроші.Чим більше товщина утеплювача, тим, безумовно, в будинку або квартирі тепліше, а економія тепла і грошей на опалення - істотніше. Про це, також, йшлося в попередніх публікаціях. А саме, - в матеріалі, присвяченому розрахунку мінімально допустимої товщини пінопласту для першої температурної зони України, ми показали, що цієї мінімальної товщиною є 10 см утеплювача, відповідно до вимог ДБН В.2.6-31: 2006 «Теплова ізоляція будівель» для зовнішніх стін будівель .

 Щільність пінопласту

Щільність пінопласту, пінополістиролу, визначається розміром повітряного простору між спіненими гранулами утеплювача і позначається цифрами 15, 25, 35, 50. Ці величини - максимальна щільність для тієї чи іншої плити утеплювача. У реальності, пінопластовий утеплювач з маркуванням 25 має щільність 15-25 кг / куб.м, а зі значенням 15 - 7-13 кг / куб.м.

Для утеплення фасаду, який піддається несприятливим погодним умовам у вигляді перепаду температур і вологості, потрібно матеріал з щільністю не менше 15 кг / кв.м, згідно з вимогами ДСТУ. Пінопласт більш високої щільності, 25 - 35 кг / куб.м, допускається використовувати для утеплення фундаментів

 У чому різниця між звичайним і екструдованим пінопластом

Дедалі більшого поширення набуває використання, як утеплювач, екструдованого пінопласту.Він відрізняється від традиційного методом виробництва, а саме, тим, що його отримують за допомогою екструзії пенополистирольного сировини під дією високої температури. Екструзійний пінополістирол, або пінопласт має більш дрібнопористу комірчастуструктуру, ніж звичайний. І це властивість зумовило те, що він більш міцний і довговічний. Крім того, він - дуже водостійкий і його можна використовувати при утепленні фундаментів і підвалів.

 Вибір пінопласту

На жаль, більшість людей, прагнучи заощадити, купують будматеріали, де попало або на сумнівних будівельних развалах. Щоб придбати справжній, а не підроблений пінопласт, втім, як і будь-яку будівельну продукцію, потрібно купувати його в спеціалізованих центрах у відомих виробників.

Якісний пінопласт має рівномірну біле забарвлення і однаковий розмір гранул, з яких він складається. У неякісного матеріалу колір жовтуватий і гранули відлітають то плити при першому ж дотику.

При виборі пінопласту для утеплення будівлі, потрібно розуміти, що недостатньо просто прикріпити її до зовнішньої стіни, а монтується цілий «пиріг», призначений для міцного зчеплення і гідроізоляції.

Вибір пінопласту на нашому сайті

Пінопласт Вік Буд 25 ЕнергоФасадПінопласт Вік Буд 35 дах / підлогаПінопласт М-25 щільність 8 кг / м3, 9 кг / м3 або 15 кг / м3Детальніше читайте на сайті: https://betapro.ibud.ua/ru/praisy-companii/1965666


Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×